Tillmann Uhrmacher nie żyje [*]

Ogólnie o muzyce.. informacje, plotki, itp.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Niestety to nie koniec smutnych wiadomości. Tillmann Uhrmacher nie żyje, taką wiadomość podała rodzina artysty. Wiadomo, że Tillmann zmarł wczoraj. Rodzina nie chce również mówić o przyczynach śmierci artysty.

Tillmann Uhrmacher, to jedna z ikon niemieckiej sceny klubowej. Był producentem DJ'em i prowadził jedną z najbardziej znanych audycji klubowych MaxiMal, nieprzerwalnie od 1994 roku.

Chociaż słyszałem sporo jego setów, to osobiście miałem przyjemnośc raz wysłuchać jego setu na żywo. Było to na Mayday Polska w 2009 roku. Jak zawsze, w Jego przypadku, występ był znakomity.

W piątek w radiu Sunshine Live między 20-tą, a północą zostanie nadana audycja poświęcona pamięci Tillmanna.

Ze swojej strony chciałbym przypomnieć jeden z największych przebojów artysty, ale również jeden z najlepszych utworów trance.

Tillmann Uhrmacher - "On The Run"

Awatar użytkownika
Lazarus
Posty: 548
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:45
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Wielka szkoda.. :( To był jeden z czołowych twórców muzyki Trance i jeden z moich ulubionych... Bardzo lipna wiadomość, trudno uwierzyć.. Zawsze jak się słucha kawałka czy seta danego artysty, to sie można zastanowić co tworzy w chwili obecnej,,, w tym jednak przypadku już można postawić kropkę, i to jest tym smutnym faktem, na którego nie mamy wpływu. Wielka szkoda.. Dużo zrobił dla muzyki...Niech spoczywa w spokoju, a Tobie Desper Serdecznie dzięki za tą, niestety smutną wiadomość.
''Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia''
przemek1krzyzkowko
Posty: 71
Rejestracja: 25 sty 2011, o 21:37

Życie dj`a nie jest wbrew pozora lekkim chlebem, ciagle w trasie, zarwane noce, zmeczenie.

Ostatni raz slyszalem go tradycyjnie jako ostatniego na Mayday 2010.

Najwazniejsze ze jego dziela pozostana wieczne, dla mnie niezapomnianymi utworami sa:

Lava_Aka_Tillmann_Uhrmacher-Spring_Time__Let_Urself_Go (2000)
Tillmann Uhrmacher and Ries - Bassfly (2000)

Tillmann_Uhrmacher-The_Pride_In_Your_Eyes (2006)

Szczegolnie polecam pierwsze dwa utwory, mega klasyczne.

R.I.P.
Respect The Oldskool

;)
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Szkoda, gdy ktoś odchodzi w tak młodym wieku, przecież miał tylko 44 lata, był starszy ode mnie zaledwie o kilka lat. Śmierć jest rzeczą dla mnie naturalną, niemniej zawsze dla mnie jest nadal szokiem, gdy dotyka w młodym, bądź średnim wieku. Co do twórczości Tilmana to przeleciało mi tylko kilka kawałków, jednak chyba z tego względu pozostaną dla mnie szczególnie ważne. :(
"piszę to co myślę" 8-)
ODPOWIEDZ