DMC #683 2011-06-10

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Awatar użytkownika
InDaBeat
Posty: 104
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:06
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Notowanie 683 2011-06-10

01. Tiësto - Young Lions (↑13) - 8T
02. DJ Choose - Eyedee (↓1) - 3T
03. Phunk Investigation - Laser Dance (POSTÓJ) - 11T
04. Fedde Le Grand & Nicky Romero & Prodigy - Smack My Bitch High (Sean Garnier Rockin' Bootleg) (↑8) - 2T
05. John Waver - Athene (↓1) - 4T
06. Members Of Mayday - Ravemobil (↓4) - 9T
07. Indecent Noise - Warsaw (↓1) - 2T
08. Tom Colontonio - Reflection (Heatbeat Remix) (NOWOŚĆ)
09. Armin van Buuren pres. Gaia - Status Excessu (↑1) - 12T
10. Marco V - C:\del*.mp3 (↑3) - 40T

11. Manuel De La Mare, David Amo, Julio Navas - Mediterraneo (↓4) - 7T
12. Chrisso - Don`t Look Back (↓4) - 20T
13. Anthony Ross - Funky (↑12) - 7T
14. Re-Zone - Beautiful Day Friday (↓5) - 7T
15. Marcel Woods - Tomorrow (Matthew Nagle Remix) (↑2) - 28T
16. David No Fuck pres. DNF Project - Sick Tune (NOWOŚĆ)
17. Kim Svärd - Manne's Song (↓12) - 15T
18. M.I.K.E. Pres. MDX - Drive Out (Marc Simz Remix) (↑6) - 5T
19. Cornell - Time Attack (↓1) - 5T

20. King Richard & Danny Torrence - Stupidisco (↑8) - 2T
21. Philippe El Sisi - Era (↑10) - 7T
22. Arno Cost – Lise (↑5) - 4T
23. Alex Pich & Shinobi - Barcelona (Matthew Nagle Remix) (↓12) - 11T
24. John O'Callaghan - Psychic Sensor (↓4) - 2T
25. Avicii & Sebastien Drums - Snus (NOWOŚĆ)
26. Eric Tyrell, De Vox Feat. Helen - Only Love Can Set Us Free (↑4) - 20T
27. Lisa Lashes - High Vision (Artento Divini Remix) (↓12) - 11T
28. Dave Curtis - Together (↑4) - 6T
29. Tiesto pres. Allure feat. JES - Show Me The Way (tyDi Remix) (↑7) - 3T

30. Peter K & Andrew M - Love on Me (↓1) - 4T
31. Ferry Corsten - Feel It (↑8) - 5T
32. Kyau & Albert - Be There 4 U (Mat Zo Remix) (NOWOŚĆ)
33. Mike Saint-Jules Pres. Saint X Feat. Sandel - Fight On (↑2) - 3T
34. Guernica - Saxo (↓12) - 3T
35. Faruk Sabanci & Ken Loi - Eastern Thrace (↓6) - 3T
36. ATB & Dash Berlin - Apollo Road (↑9) - 4T
37. Sander Van Doorn - Koko (↑9) - 6T
38. Fortuna & Casus - White Russian (↑2) - 2T
39. Darius & Finlay feat. Tibration - Shes A Freak (Laurent Wolf Remix) (NOWOŚĆ)

40. Room 24 - No Rain (Chris Reece Josh, Green Collab Mix) (↓2) - 4T
41. Max Robbers & Tony White - No Good 3000 (Dj's From Mars Radio Edit) (↑8) - 2T
42. Vitodito & Soulforge - Transatlantic (↑5) - 2T
43. Ryan Housewell feat. Alec Sun Drae - Can't Stop (Niels Van Gogh & Daniel Strauss Remix) (↑1) - 3T
44. Dj Eco - People (Matthew Nagle Remix) (↓3) - 54T
45. Pryda - With Me (NOWOŚĆ)
46. Stereo Palma - Lick It (↑4) - 2T
47. Freestylers ft. Belle Humble - Crack (↓5) - 6T
48. Richard Dinsdale - DJ, You've Got My Love (↓9) - 14T
49. Moonbeam Feat. Avis Vox - Hate Is The Killer (↓6) - 3T
50. Erick Strong - Hopeless (NOWOŚĆ)

=========================================
Listę opuścili:
Daft Punk - Harder, Better, Faster, Stronger (Remix)
Ernesto vs Bastian - Flight 101
Markus Schulz feat. Sir Adrian - Away (Cosmic Gate Remix)
Paul Ercossa - Fuzzy Logic
Paul Oakenfold - Tokyo
Store N Forward - Pepper
Trane & Divinevox - Silent Sea
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Posłuchałem wczoraj z nadzieją jakiś muzycznych zmian, jednak ok. 45 miejsc wraz z płytą wieczoru to :

Obrazek
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
StacjaPekinClubbers
Posty: 233
Rejestracja: 6 lut 2011, o 19:05
Lokalizacja: Bolesławiec All Worlds Min======[]=Max ♫♫♫
Kontakt:

Dzieki za nowe notowanie next ;)
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Nie pisałem w tym temacie przez ostatnie 2 notowania, bo po prostu nie było sensu, niestety, ale powyżej Slave wyraził się dość wymownie. W zasadzie gdyby na liście zabrakło Chrissa czy "Ravemobil", to generalnie wszystko byłoby bezbarwne. Przykro to stwierdzić, ale na liście brakuje charakterystycznych wałków jak te dwa wyżej wspomniane. Z nowości nie ma co ugryźć, powiedzmy, że Pryda, ew, jeszcze Avicii jako tako, ale też bez żadnych rewelacji. Niestety stagnacja trwa w najlepsze, widocznie tak wygodniej, kolejne notowanie odbębnione :|
"piszę to co myślę" 8-)
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

a Snus juz przypadkiem nie wypadł raz z notowania ?? :)
damianfreek
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2010, o 22:40

Z listy dla mnie słuchalne to tylko pozycje : 3 , 5,6,12, 17,21 ,31,36, Reszta albo są słabe albo są oklepane albo pod jedno kopyto albo wieją eską ..czyli jak komentarz wyżej BIEDA . Marco V będzie trzymany do 700 notowania bo jest nominowany do hitu wszechczasów. Niewiem co robi słaby i oklepany wałek Tiesta na szczycie . Takie pozycje jak np. 20 i połowa pozycji od 39 do 50 chyba tylko oprócz prydy , richarda i moonbeam to mozna posłuchać na energy 2000. A takie rytmy już nie pasują do tej listy . Z nowości tylko pryda i może tom colontonio mi podeszły . Reszta to lipa . By mogli odpuścić sobie Sandera , Woods'a , i te remiksy wszystkie tego Matthew Nagle. dla mnie to już ..sorry ale oklepańce . Za dużo już tego . Według mnie to w kolejnym notowaniu by musiałoby być 20 kawałków out .
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

damianfreek pisze:Marco V będzie trzymany do 700 notowania bo jest nominowany do hitu wszechczasów.
Właśnie nie rozumiem nominacji i reguły wyboru tych 10 propozycji do następnego hitu, przecież tam żaden numer spośród podanych na to nie zasługuje.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
Awatar użytkownika
norbertzabobrze
Posty: 283
Rejestracja: 18 gru 2010, o 16:15
Lokalizacja: Jelenia Góra - Zabobrze

Slave, a nie zauważyłeś, że po naszych krytycznych komentarzach dotyczących wyboru hitu wszechczasów, dziwnym trafem cały temat został "odświeżony", a głosowanie przeniesione na stronę Muzycznego. Oczywiście po naszych komentarzach ani śladu, najwidoczniej komuś były po prostu nie na rękę. W sumie trochę to nie fair, ale to tylko odzwierciedla to co dzieje się na liście - nasze /forumowiczów/ zdanie się nie liczy, istniejemy tylko ze względów marketingowych. Fajnie po prostu /dla radia/ brzmi jak może się pochwalić swoim własnym forum, niestety jest to korzystne tylko dla jednej strony. :|
8-)
"piszę to co myślę" 8-)
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Najśmieszniejsze jest to, że te niby hity, grane co tydzień przez Maćka jak: Joop - "One", DJ Eco - "People" czy mający dziesięć lat, a obecnie jeden z "topowych" utworów listy, czyli Marco V - "C:\del*.mp3" mają jednoprocentowe popracie, chociaż jakby popatrzeć na notowania z ostatnich miesięcy, to wydawałoby się, że powinny mieć conajmniej dwucyfrowy wynik. Czemu uważam, że to jest śmieszne? Ponieważ wciąż są na liście, albo wciąż pną sie na jej szczyt i listy tej opuścić nie mogą. Można by rzec, że to taki "DMC paradoxxx" ;) Słuchacze chcą by te kawałki ciągle były w zestawieniu po kilkadziesiąt tygodni, jednocześnie uznają je za niegodne miana "hitu wszechczasów". Ciekawi mnie skąd to się bierze :)

Swoją drogą dla mnie hitami wszechczasów zawsze będa takie kawałki jak "The Age Of Love " w wersji 'Jam & Spoon's Watch Out Of Stella Remix', "Café Del Mar" w wersjach 'Three'n'One Remix' lub 'Nalin & Kane Remix' czy "For An Angel" we wszytskich wersjach Paul van Dyka z lat dziewiędziesiątych. To są hity wszechczasów jeżeli chodzi o trance. Żaden z proponowanych przez Maćka utworów do pięt nie dorasta tym trzem tytułom.
Awatar użytkownika
SlaveNoise
Posty: 130
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:22
Lokalizacja: Wrocław/Wyszonowice

Desper pisze: To są hity wszechczasów jeżeli chodzi o trance. Żaden z proponowanych przez Maćka utworów do pięt nie dorasta tym trzem tytułom.
Dokładnie! Podane utwory przez Ciebie to ikony trancu mające za sobą muzyczną historię, której byłem świadkiem. Jest ich o wiele więcej gdyby tak prześwietlić wszystkie lata,poza tym zlepek słów "hit wszechczasów" ma dla mnie symboliczne znaczenie i wychodzi poza kicz.Obdarzając utwór tymi słowami musi to być prawdziwa petarda, która zrobiła rewolucje w muzycznym świecie.Widocznie MR ma inną definicję hitu i wystawia pierwsze lepsze utwory, które podobają się wybierającemu.
The First Principle: Play It Fucking Loud!
ODPOWIEDZ