DMC #683 2011-06-10

Zawsze aktualnie notowania listy DMC.
Kristofes
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2010, o 18:07
Lokalizacja: Wałbrzych

Zgadzam się z wami, ale nic nie możemy poradzić na to, co się dzieje na liście. Nasze nowości są prawie w całości ignorowane. W zasadzie słuchacze sami powinni zgłaszać kandydatów na hit wszechczasów, a tak się nie dzieje.
Damian940915
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2010, o 16:58
Lokalizacja: Biała Podlaska

Co do hitu wszechczasów, to trochę podejrzane jest, że Umek ma aż 92 % przy ponad 1,5 tysiąca oddanych głosów. Śmierdzi mi tu przekrętem.
Awatar użytkownika
Desper
Posty: 450
Rejestracja: 11 gru 2010, o 15:23
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Nie wiem tylko jak miałby się ten przekręt dokoncać, bo napewno nie poprzez zmianę numeru IP. Wiem, bo próbowałem :)

Wydaje mi się, że przy tak słabych propozycjach i tak do siebie podobnych, że połowy z nich nie rozróżniam, ten numer poprostu jest bezkonkurencyjny. Poprostu się wyróżnia i w tym tkwi jego siła. Osobiście te propozycje dzielę na dwie grupy. Jedną z nich stanowi tylko Umek - "OMGWTF", natomiast drugą "atak klonów".
damianfreek
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2010, o 22:40

Te kawałki które są nominowane do hitu wszechczasów żadnej furory nie zrobiły ani nie wpłynęły na to co działo się lub dzieje w muzyce Trance . Nie zagłosowałem ani nie zagłosuję na żaden z nich . Zgadzam się z postem Despera co do hitów wszechczasów .Właśnie takie wałki jak Energy 52 czy The Age Of Love powinny się znalezć na miejscu tych teraz wytypowanych . Zgadzam się także z tym że to słuchacze powinni wybrać stosowny hit wszechczasów. A swoją drogą ciekawe czy coś się zmieni dzisiaj w liście ?
ODPOWIEDZ