[2012] Solarstone - Pure

Nasze recenzje wydawnictw zarówno nowych, jak i starych.
Regulamin forum
Prosimy o nazewnictwo tematów wdłg. klucza:

[2010] Stefan - Mój Album 2
[1999] Stefan - Mój Album 1

Gdzie w nawiasie podajemy wyłącznie rok!
Zolwikcz86
Posty: 18
Rejestracja: 9 mar 2012, o 21:16

Solarstone-Pure
Obrazek

Kolejna świetna płyta sygnowana logiem Muzycznego Radia !!!!

Przez wielu nazywany brytyjskim odpowiednikiem słynnego Jean Michel Jarre'a. Pochodzący z Birmingham Richard Mowatt nigdy nie krył faktu, że znany Francuz zawsze był dla niego wielką inspiracją. Multiinstrumentalista, wokalista, autor tekstów, DJ, producent, właściciel wytwórni i audycji radiowej. Richard to muzyk pełną gębą, który od ponad 15 lat tworzy niesamowite, jedyne w swoim rodzaju elektroniczne majstersztyki. Album "Pure" to już trzeci autorski krążek Solarstone, najbardziej znanego projektu utalentowanego Brytyjczyka. Materiał składa się z 13 klimatycznych kompozycji, będących połączeniem elektronicznych dźwięków, pianina, partii gitarowych i niezwykłych umiejętności wokalnych. Do współpracy przy produkcji albumu Richard zaprosił znakomitych gości, wśród których Clare Stagg udzielająca się m.in. w singlu "The Spell", znany z poprzednich albumów Bill McGruddy, Betsie Larkin, egipski duet Aly & Fila, włoski super producent Giuseppe Ottaviani, czy obdarzona anielskim głosem Hannah Magenta. Oto kwintesencja muzyki elektronicznej, przed Wami Solarstone i jego Pure Trance!

Tracklist:
01. Solarstone - Pure
02. Solarstone feat. Clare Stagg - Jewel
03. Solarstone feat. Billy McGruddy - Shake The Demons
04. Solarstone - Yoyager
05. Solarstone feat. Betsie Larkin - Where Do We Go From Here
06. Solarstone with Aly & Fila - Fireisland
07. Solarstone feat. Clare Stagg - Requiem
08. Solarstone with Giuseppe Ottaviani - Falcons
09. Solarstone - Please
10. Solarstone feat. Clare Stagg - The Spell
11. Solarstone - Lovers
12. Solarstone - Presence Of The Past
13. Solarstone feat. Hannah Magenta - Swansong

Data wydania: 21.05.2012
Label: Black
Pozwoliłam sobie na drobna edycję opisu płytki - Rox
ODPOWIEDZ